Протести в Києві та інших містах: вимагають повернення Федорова на посаду міністра оборони

У Києві, Одесі та інших містах України тривають акції протесту. Учасники вимагають повернути Михайла Федорова на посаду міністра оборони.
Хоча протестувальники домоглися задоволення однієї з вимог — відставки Олександра Сирського з посади головнокомандувача ЗСУ, вони продовжують виходити на мітинги. Головною вимогою залишається повернення Михайла Федорова на посаду міністра оборони.
Акції проходять не лише в Києві, а й в інших містах. Зокрема, в Одесі сьогодні зібралися кілька десятків учасників.
Напередодні ветеран та ініціатор протестів у Києві Дмитро Козятинський у соцмережах анонсував продовження акцій, зазначивши, що "суспільство так і не було почуте".
Раніше Михайло Федоров, який обіймав посаду міністра оборони, відкинув усі пропозиції президента Володимира Зеленського. Він погоджується лише на повернення до керівництва оборонним відомством.
Читайте також
Ще в розділі «Політика»
- На Чернігівщині зафіксували 201 новий випадок COVID-19 за добу
- Підприємці Чернігівщини протестують у Києві проти карантину вихідного дня
- У Чернігові та Ніжині пройшли протести через зростання тарифів на ЖКП
- Чернігівська облрада виступила проти ринку землі: головні події 2 грудня
- Дванадцятий день протестів через відставку Федорова: акції тривають у восьми містах