18.08.2026 Про-Тест Суспільні рухи та протести

У «Києві Цифровому» стартувало опитування для ВПО

·249 слівредакція
У «Києві Цифровому» стартувало опитування для ВПО

У застосунку «Київ Цифровий» розпочалося опитування серед внутрішньо переміщених осіб, які проживають у столиці. Місто збирає дані про потреби переселенців для покращення програм підтримки.

У застосунку «Київ Цифровий» запущено опитування для мешканців столиці, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Міська влада цікавиться думкою переселенців щодо того, які напрямки підтримки потребують першочергового посилення.

За даними застосунку, у Києві зареєстровано понад 400 000 внутрішньо переміщених осіб. Вони можуть розраховувати на фінансову допомогу та безкоштовний проїзд за наявності пільг. Місто продовжує розвивати програми для людей, які були змушені покинути свої домівки.

Опитування охоплює кілька блоків питань. Зокрема, переселенців запитують про те, як давно вони мешкають у Києві, чи стикалися з упередженим ставленням після переїзду, наскільки комфортно почуваються в місті зараз та чи планують залишитися тут жити. Також респондентів просять розповісти, якими міськими послугами вони користуються, і визначити пріоритетні напрямки підтримки, які варто підсилити для підвищення комфорту життя.

Опитування триватиме до 30 серпня 2026 року.

Читайте також