17.08.2026 Про-Тест Суспільні рухи та протести

У Києві 17-річний юнак поранив ножем поліцейського під час виклику

·266 слівредакція
У Києві 17-річний юнак поранив ножем поліцейського під час виклику

У Подільському районі Києва 17-річний хлопець завдав патрульному близько п’яти ножових ударів. Нападника затримали, йому повідомили про підозру.

У понеділок на спецлінію «102» надійшло повідомлення про домашнє насильство в одній із квартир Подільського району столиці. За даними поліції Києва, 17-річний юнак влаштував сварку з матір’ю та бабусею.

На місце прибули патрульні. Правоохоронці з’ясували, що молодик і раніше поводився агресивно з рідними, однак цього разу почав погрожувати жінкам ножем.

Під час розмови з поліцейськими хлопець спершу зачинився в кімнаті, а згодом вибіг із ножем та завдав одному з правоохоронців близько п’яти ударів у плече та ноги. Пораненого поліцейського госпіталізували, йому надали необхідну медичну допомогу.

Нападника затримали. Йому повідомили про підозру в посяганні на життя працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків. Наразі юнак перебуває під вартою.

Читайте також