29.07.2026 Про-Тест Суспільні рухи та протести

У Чернігові можуть запровадити локдаун через COVID-19

·794 слівредакція
Політика

Мер Чернігова Владислав Атрошенко заявив про можливе запровадження часткового локдауну в місті. Причиною називають зростання кількості госпіталізацій хворих на коронавірус.

23 березня під час ранкової наради в міськраді міський голова Чернігова Владислав Атрошенко повідомив про умову, за якої в місті можуть ввести частковий локдаун. За його словами, обмеження запровадять, коли кількість госпіталізованих пацієнтів досягне 250–260 осіб.

Того ж дня пресслужба Чернігівської ОДА поінформувала, що за останню добу в області виявили 98 нових випадків COVID-19. З них 30 — у Чернігові, 19 — у Прилуках, 9 — у Чернігівському районі, решта — в інших населених пунктах.

В обласній адміністрації також зазначили, що індикатори епідемічної небезпеки в регіоні наближаються до граничних показників. У разі їх перевищення область можуть віднести до «червоної зони» карантинних обмежень.

Читайте також