У Кропивницькому проведуть акцію на підтримку української мови
9 листопада, у День української мови та писемності, у Кропивницькому відбудеться спільна акція місцевих осередків ВО «Свобода» та Української Народної Партії. Про це повідомили організатори.
Захід розпочнеться о 14:00 на площі імені Кірова. Після політичної частини передбачена культурна програма з читанням віршів та іншими мистецькими виступами.
У акції візьмуть участь представники громадських організацій, зокрема просвітяни, скаути та небайдужі містяни. Кожен зможе висловити підтримку українській мові.
Окремо активісти з «Національного Банку Борщу» (НББ) планували поширювати «малинові книжечки» — посібники для бажаючих перейти на українську мову. У день свята вони закликатимуть кропивничан спілкуватися державною мовою.
Організатори наголошують, що подібні акції проходять по всій країні. За їхніми словами, українська мова потребує постійної уваги та захисту.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- У Кропивницькому перейменували чотири вулиці
- Кияни підтримують акції за повернення Федорова на посаду міністра оборони
- Нардепка Сірко: повернення Федорова знизить суспільну напругу
- Хроніка Майдану: втрата напору, нові розслідування та судові справи
- Збитки від джипінгу в заповідниках сягнули 1,4 млн грн за пів року


