31.07.2026 Про-Тест Суспільні рухи та протести

У Рівному міськрада розглядає петицію про огорожу біля колій

·307 слівредакція
Україна

Рівненська міська рада розглядає петицію щодо встановлення огорожі вздовж залізничних колій між вулицями Пересопницька та Степана Бандери. Автор звернення Сергій Атаян вважає, що це допоможе запобігти травмуванню та загибелі людей.

Петиція, зареєстрована на платформі Єдиної системи місцевих петицій, набрала 271 голос при необхідних 250 станом на 30 липня.

Автор звернення Сергій Атаян зазначив, що на ділянці залізничної колії від переїзду по вулиці Пересопницькій до мосту на вулиці Степана Бандери відсутнє огородження. Це, за його словами, спонукає громадян масово переходити колії у невстановлених місцях.

«Поряд із зазначеною ділянкою розташовані об'єкти масового відвідування населення: Центральний продовольчий ринок, ринок Дикого, стадіон "Авангард", житлові квартали, а також заклади освіти: Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради №7, Рівненська українська гімназія, НВК №2 "Школа-Ліцей", інші об'єкти», — поінформував він.

Атаян наголосив, що через відсутність огорожі чимало громадян, зокрема неповнолітні, переходять колії у недозволених місцях, ігноруючи правила безпеки. Він звернув увагу на трагічні випадки травмування та загибелі людей на цій ділянці, що підтверджує потребу в додаткових інженерних заходах для запобігання новим трагедіям.

Також автор петиції порушив питання про зупинку «Дворецька». На його думку, її пасажиропотік нині незначний та втратив актуальність. Він зазначив, що зупинка приміських потягів на цьому пункті подовжує час закриття переїзду по вулиці Пересопницькій, що регулярно спричиняє затори в центрі Рівного, затримки громадського транспорту та ускладнює рух екстрених служб.

Сергій Атаян просить ініціювати перед АТ «Укрзалізниця» ліквідацію зупинки на станції Дворецька та встановити огородження вздовж колій між вулицями Пересопницька та Степана Бандери.

Читайте також